We werden tussen de middag via de mail bijgepraat door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. In de update lezen we dat minister Madlener besloten heeft om de registratie- en kentekenplicht voor bijzondere bromfietsen per 1 januari 2025 uit te stellen.
De komende tijd wordt de kentekenplicht nog eens goed bekeken in relatie tot de andere maatregelen voor Lichte Elektrische Voertuigen (LEVs). Ook de discussie over e-bikes (waaronder fatbikes) wordt hierbij betrokken.
Op korte termijn worden we door het ministerie nader geïnformeerd over de uitgestelde invoering van de registratie- en kentekenplicht. Dit is op zijn vroegst 1 juli 2025.
Zonder registratie en kenteken mogen LEVs de weg niet op en dus loopt de invoering van het LEV-kader weer vertraging op.
Dit is de tweede keer dat de invoering van de kentekenplicht is uitgestelduitgesteld.
Geef een reactie